Visi jaunumi

OlyBet Sports Bar atbalstīs basketbola valstsvienības ceļā uz Eiropas un pasaules finālturnīriem

10.09.2022

Dalīties:

Ilggadējais Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības ģenerālsponsors “OlyBet Sports Bar” turpinās atbalstīt komandu 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā. Turklāt “OlyBet Sports Bar” pirmo reizi kļūs arī par vienu no galvenajiem Latvijas sieviešu basketbola izlases atbalstītājiem ceļā uz 2023. gada Eiropas čempionāta finālturnīru.

“Kopā ar vīriešu basketbola valstsvienību esam izgājuši ceļu no 21. vietas līdz 5. vietai Eiropā, arī piedzīvojuši sāpīgas neveiksmes, kurās no uzvaras mūs ir šķīrusi dažu metienu tiesa. Tagad dodamies cīņā par nākamo mērķi, lai Latvijas vīriešu komanda pirmo reizi spēlētu Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā. Sieviešu basketbola valstsvienībai līdz šim esam sekojuši kā līdzjutēji, aplaudējot mūsu meitenēm par kvalificēšanos Pekinas olimpiskajām spēlēm un Pasaules kausa izcīņai, novērtējot viņu eleganci laukumā un parādīto piemēru ārpus tā, piedaloties dažādās sociāla rakstura aktivitātēs un projektos,” par sadarbību komentē “OlyBet Sports Bar” valdes priekšsēdētājs Gints Pakārklis.

Kā norāda G. Pakārklis, tad ir pienācis īstais laiks apvienot spēkus cīņai laukumā. Kompānija cer, ka sniegtais atbalsts palīdzēs dāmu komandai atgriezties Eiropas čempionāta finālturnīra dalībnieču vidū un pārspēt savu līdz šim augstāko rezultātu – 4. vietu 2007. gada čempionātā.

“OlyBet Sport Bar” atbalsts jau kopš 2013. gada ir palīdzējis vīriešu valstsvienībai kvalitatīvi sagatavoties starptautiskajām cīņām. Īstus draugus vislabāk iepazīst sarežģītos brīžos, tāpēc īpaši novērtējam ”OlyBet Sports Bar” apņēmību turpināt sadarbību laikā, kad vairāki sportiskie mērķi palikuši nesasniegti. Kopā skatāmies nākotnē un strādāsim, lai Latvijas karogs plīvotu nākamo lielo starptautisko basketbola sacensību arēnās,” pauž Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

Novembrī Latvijas sieviešu valstsvienība aizvadīs pirmās divas spēles 2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, sacenšoties ar Izraēlas (11. novembrī Telavivā) un Zviedrijas (14. novembrī Rīgā) izlasēm. Savukārt vīriešu valstsvienība aizvadīs pirmās spēles 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā – ar Serbijas (25. novembrī Belgradā) un Slovākijas (29. novembrī Rīgā) izlasēm.