Visi jaunumi

Latvijas basketbola valstsvienībām slāpes veldzēs dabīgais minerālūdens “885”

10.09.2022

Dalīties:

Biedrība “Latvijas Basketbola savienība” (LBS) un SIA “885” noslēgušas sadarbības līgumu uz trim gadiem.

“885” ražotais dabīgais minerālūdens veldzēs Latvijas vīriešu un sieviešu valstsvienību, kā arī Latvijas jaunatnes izlašu spēlētāju slāpes gan treniņprocesa, gan Latvijā notiekošo spēļu laikā.

“Latvijas basketbola komandām priekšā ir lieli izaicinājumi. Lai kvalitatīvi sagatavotos un sekmīgi startētu augstākā līmeņa starptautiskajās sacensībās sīkumu nav, tāpēc esam pateicīgi visiem, kas sniedz palīdzīgu roku šajā procesā. Ilgtermiņa sadarbība ar SIA “885” palīdzēs plānot darbu un nodrošināt spēlētājus ar ikdienā nepieciešamo,” uzsver Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

Uģis Mihņēvičs, SIA “885” valdes priekšsēdētājs: “Visur, kur ir emocijas, aizrautība un fanošana – tie ir tie brīži, kad vēlamies būt blakus kā zīmols un kā uzņēmums. Mēs vēlamies parādīt, ka produkts var būt kaut kas vairāk nekā prece – tas ir kā atgādinājums, ka dzīves jaukākais saturs ir ārpus viedtālruņa vai planšetes. Būt kopā ar Latvijas Basketbola Savienību – tas nozīmē būt kopā ar visiem faniem un spēlētājiem, radīt un just līdzi Latvijas panākumiem – mēs uzcītīgi pildīsim šo misiju kopā.”

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības tuvākais mērķis ir pirmo reizi Latvijas basketbola vēsturē kvalificēties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, kas 2023. gada rudenī notiks Japānā, Indonēzijā un Filipīnās, savukārt sieviešu valstsvienībai ir ļoti labas izredzes kvalificēties 2023. gada Eiropas čempionāta finālturnīram. Abas komandas cīnīsies par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Savukārt Latvijas jaunatnes basketbola izlases katru vasaru pārstāv valsti sešos Eiropas jaunatnes čempionātos un gatavo kvalitatīvas rezerves valstsvienībām.